FOTO 02

Sensoplastyka® – zajęcia pokazowe w Centrum Noszenia – 25 marca g. 11:00

Zapraszamy na zajęcia Sensoplastyka®, podczas których mali i dorośli uczestnicy będą mieli okazję dzielić przestrzeń swobodnej twórczości, kreatywności i dobrej zabawy 🙂 Czas warsztatowy wypełnią różnorodne aktywności wykorzystujące w pełni bezpieczne i jadalne materiały sensoryczne, takie jak mąki, olej czy kasze. Na zajęciach brudzimy się dowoli i bez wyrzutów sumienia 😉

Czym jest Sensoplastyka®?

To marka zajęć rozwojowych dla dzieci w każdym wieku, wspierająca rozwój kompetencji intra i interpersonalnych, rozwój sensomotoryczny i poznawczy. Podczas zajęć Sensoplastyka® zarówno dzieci, jak i dorośli przebywają w wolnej przestrzeni sprzyjającej swobodnym działaniom, samodzielności, kreatywności, ekspresji twórczej oraz realizowaniu potrzeb. Wszystkie materiały sensoryczne wykorzystywane na zajęciach bazują na bezpiecznych produktach spożywczych. Jest różnorodnie, zdrowo, kolorowo i artystycznie!

Na zajęciach Sensoplastyka® pracujemy w stroju przeznaczonym do ubrudzenia, nie przynosimy fartuszków i rękawiczek 🙂 Zachęcamy Rodziców do przyniesienia ubrań na zmianę (zarówno dla dzieci, jak i dla siebie) oraz opakowania mokrych chusteczek lub myjek wielorazowych.

Zapraszamy dzieci w wieku od 2 do 4 lat wraz z Rodzicami lub Opiekunami.

  • GDZIE i KIEDY? Zajęcia Sensoplastyki® odbędą się w Centrum Noszenia przy ul. Bieżanowskiej 8A, Kraków 25 marca 2020.
  • ZAPISY: https://centrumnoszenia.nakiedy.pl/
  • WAŻNE: Prosimy o przekazanie informacji o alergiach pokarmowych i kontaktowych dziecka podczas zapisów!

Więcej informacji na temat zajęć pod numerem telefonu: 662 457 984 lub przez kontakt na stronie

Liczba miejsc na zajęciach pokazowych ograniczona!

Zajęcia Sensoplastyka® poprowadzi certyfikowany Trener 1 stopnia Anna Hudek.

Wstęp bezpłatny 🙂

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.